Точное время
Нью-Йорк:
Берлин:
Иерусалим:
Москва:
Главная » Очерки. Истории. Воспоминания » Про Бєхтєрєву, або про те що дає відсутність свободи науковця.

Про Бєхтєрєву, або про те що дає відсутність свободи науковця.

2017 » Февраль » 26      Категория:  Очерки. Истории. Воспоминания
Шрифт:  Больше ∧  Меньше ∨
Выберите язык:Ця її теза: "Ми бачимо, як люди мислять, як спалахують вогниками окремі активні клітини, але ще не розшифрували код мислення і не в змозі по картинці на екрані прочитати, про що ви думаєте. Може бути, ніколи і не розшифруємо" – це найбільша помилка (далі) пані Бєхтєрєєвої (наукова дослідниця мозку).

Але я про Бєхтєрову на цім фото з цитатою іншою, програмною для сенсфізіологіків. А саме в плані усвідомлення: що ми, сенсфізіологіки… "не єдині на цьому світі знаємо те що знаємо". І це пречудово! Одна дитина у сім’ї, без братів-сестер – це, як обрубок гілки на яблуні, вовчків багато, а плодів – як повезе. Прочитайте про цю чудову людину. Тут: http://forwomenonly.ru/bextereva/ . Варто. І, вже як сенсфізіологіки, зверніть Увагу на оцю тезу-висновок, що на фото (далі буде сенсфізіологіка висновку такого Бєхтєрєвої). 

Ще зверніть Увагу на таку цитату з її спогадів: "… не принесла я шматок цукру, який до зустрічі потрібно добу носити при собі, щоб він всю інформацію ввібрав і передав Ванзі". 
Тобто – станьте, я до сенсфізіологіків, як Людей Свідомих, або Вангою, або "користувачем рецепту Ванги" (до речі універсального для формування свого мислення). Наприклад. Йдете до театру… візьміть в кишеню шматочок цукру (найбільше ментальних реакцій та емоцій з перебудовою свідомості це в театрі). Прийшли з театру – попийте з цим шматочком цукру чаю чи кави…. Готова нова модель світобачення. Причому яка закодується вже навіть на ДНК (див. винахід нашої молодої вченої Ольги Броварець) що і буде формувати згодом і тіло, ментальність, і емоції, і душу. Солодите чай, набрали ложечку цукру до склянки, то, подумайте, і перед «ящиком» теж, це теж типу театру, так: "Все буде добре! " і так і станеться.

Довідка. Нарешті! Нарешті я знайшов відповідь Для Чого я так люблю цукрити чай і каву «щоб аж ложка стояла». Так як я увесь час думаю про сенсфізіологічні Закони… тоді. Он і зараз статтю пишу, дякуючи своїй «цукристості».

Який вже раз цю тезу Бехтєрєвої, що на її фото, згадую, прочитую в Інтернеті, але чомусь не надавав вам сенсфізіологіки її висловлювання. А це ніби дивного, у порівнянні, як мені відомо з "інструментальністю" її, Бєхтєрєвої, наукових досліджень. Можливо через те не "сенсфізіологував" на цю тему, що ви достеменно вже все знаєте. Наука сенсфізіологіка в свій час, а це стосовно елементу досліджень цієї вченої, мозку та мислення, встановила (є ви знаєте багато моїх і ваших досліджень і статей про це). Що тіло Людини Розумної є біороботом. Який, зчитує інформацію на свої радарні системи, волосяний та мікроволосяний покрив свого скафандру, а також лапає інформацію - "лапать рибу" так говорять поляки, що мене завжди і смішить, і коробить, але подобається, конкретністю. Лапає також - це вже іншими інструментами скафандру (прогляньте мікроструктуру шкіри і усвідомте несамовиту кількість таких інструментів і так наочно побачте всі ті механізми вашого біоробота, що зчитують інформацію з молекул води атмосфери). Плюс лапає вібраційні + магніто-електричні + радіантні + решту факторів і показників від Планети, Сонця-Місяця, до Космосу. І дійсно, як і зробила висновок зі своїх багато-багато багаторічних досліджень Бєхтєрєва. Що вся ця інформація відразу йде до мозку (прямиа вісь, як один кінець олівця з другим: шкіри та мозку). І цей процес, як встановила наука сенсфізіологіка, відбувається за рахунок гравітаційного "перестукування" молекул води в Організмі біоробота. Подаються ці перестукування до мозку... Тобто прямо до того органу в біороботі, що має в собі найбільше в Організмові води (проблема лише була в тому, що Бехтєрєва про те, що вам доповідає і раніше доповідала вам своїми дослідженнями наука сенсфізіологіка, теж явно ЦЕ ВСЕ ЗНАЛА, але боялась оприлюднити - такі були часи, батько, геніальний лікар, поплатився життям… тобто собою навчив її думати перед тим як називати речі своїми іменами при комуністичному режимі). Там, в мозку, вся та інформація що прибула від шкіри і вух, проходить своєрідний аналіз, а саме "за круглим столом" (це є "засідання" п'ятимолекулярних груп молекул з води з яких і є сам мозок, але вже "накачаних", буквально, інформацією). Все це засідання "записується" на молекулах води, але вже постійних: "жителях постійних мозку" що фізіологам відомо. І, згодом, йде сортування і перенаправлення інформації до адресату (так точнісінько воно відбувається, як і листи на пошті сортуються і перенаправляються за рахунок прочитування певного коду міста чи поштового відділення на конверті чи посилці). Навіть в реалі у нас, в людей, вже є такі сортувальні машини, то що вже говорити про таку досконалу машину, як Організм біоробота та його мозок? І всі ці "інформаційні листи і посилки", саме таким чином записані-відсортовані-проаналізовані-згруповані мозком, розсилаються по Організму до органів і систем. І це теж відбувається таким точнісінько "перестукуванням".

Довідка. Про перестукування молекул води між собою для процесу передачі інформації з молекули на молекулу води. Саме такий процес – гравітонного перестукування – він аналогічний удару кия по кулі у більярді. Що й надає несамовитої швидкості передачі інформації по Організму, причому з попаданням "в лузу", і це ще й при практично повній відсутності ослаблення інформаційного сигналу. Цей механізм, а це відсутність ослаблення сигналу в міжелектронному просторі напівпровідникового кристалу, яким і є і наш Організм і кожна клітинка нашого Організму (див. від найвідомішої схеми тіла Леонардо да Вінчі та до ергономічних сучасних фізіологів). Та ще й навіть прискорюється поетапне (структурне) сортування його доставки, воно фізикам відоме (так звана електронна дірка, а тому про цей процес, як чисто фізичну закономірність, не буду тут, вам вже відоме, описувати). 

І, так ось надзвичайно миттєво, і з незмінним ні по силі, ні по наявності інформаційного коду інформація, що прибула в біоробот ззовні, мозком "розсилається куди потрібно". Наприклад. Про зовнішній рух - до печінки і жовчного. Про вібрацію та про «матеріал» до легенів та товстого. Про чогось розширення-поширення, як, наприклад, поширюється в просторі колово тепло, - до тонкого кишечника і серця. Про стан вологості – тобто % наводнення молекулами води атмосфери і їхню насиченість інформацією - до шлунку, селезінки, та підшлункової (згадайте згадуваний Бєхтєрєвою "цукор для Ванги" щоб знати звідки береться діабет, інші проблеми підшлункової, надаю, нижче, мій колаж-малюнок, він зроблений в далекому 2003 році, про підшлункову як відповідність мозкові, щоб ви ще раз усвідомили, ще глибше, висловлювання-висновок Бєхтєрєвої. 


Продовжую: про температуру – посилається куля-лист-посилка до нирок і сечового. Про вакуум та тиск атмосфери, гравітацію та антигравітацію, до потрійного обігрівача, вважай: знову до шлунку, та перикарду… 
Таким чином ми з вами, як сенсфізіологіки, можемо, а то і мусимо, подякувати пам’ятній людині, пані Бєхтєрєвій, за поставлену нею крапку і у своїх висновках після відданого цим дослідженням всього її життя, і у висновках науки сенсфізіологіки. А це про задачу та "механіку" (сенсфізіологіку функції та роботи) мозку Людини Розумної, мозку, як рядової "пошти", як розподільника елемента її тіла-біоробота. (продовження далі, бо ЖЖ, таке довге, не сприйняв "до друку)
До слова. Там, в її спогадах, мені ще одна її теза сподобалася. Це: "Роки забирають все зовнішнє, і з віком душа людська поступово звільняється від покривів і постає в своєму первозданному вигляді. Уже немає потреби подобатися, грати в якісь ігри. Можна бути самою собою, говорити що думаєш і як відчуваєш. Нарешті розумієш, що щастя - це те, чим можна прямо сьогодні і зараз поділитися з іншими".

От я й подумав… Для Чого не поділитися з вами, а це "сьогодні і зараз" – щастям пізнання того, що ВСЕ що діється з біороботом, ВСЕ що діє у світі ваш біоробот – є або інструкцією ззовні, наприклад від цивілізації Ю яка нам створила досконалого біоробота, наше тіло, або є блокуванням біоробота, але вже своїм особистим досвідом, так само, наприклад, як Бєхтєрєва боялася на прикладі загибелі тата дати людству свої істинні результати досліджень), або… "ящик і посилка від Путіна". 

Довідка (про останнє: "ящик і посилка від Путіна"). Адже, будемо чесними, ВСІ дослідження Бєхтєрєвою хтось з росіян, вченими які були з нею, вже після її відходу, проаналізовано. І таки хтось з них ВИВІВ (знайшов-знайшла) код дії на мозок: і психіку, і лірику, і фізику, і тіла механіку… Тим попираючи її, Бєхтєрєвої, помилкову фразу… яка, я так думаю, нею висловленою була з надією щоб хоч на трохи зупинити процес розшифрування "психкоду". Вона сказала: "Але ще не розшифрували код мислення і не в змозі по картинці на екрані прочитати, про що ви думаєте. Може бути, ніколи і не розшифруємо". Не допомогло. Розшифрували. Може й померла вона після того, як взнала про це, побачивши масштаб зомбування і ватності росіян (хай Там, тепер вона в іншій Реальності, їй ікнеться). 

І ось тепер, вся тепер проблема,… а це в першу чергу нас, українців стосується, а не росіян, чи якоїсь іншої нації, що цей код, розшифрований, та опробуваний докладно і з успіхом на росіянах, тепер допоможе Путіну досягти повної анексації України. І це зробити з повністю цілими «матцінностями-землями-надрами". Механізм доволі простий і він такий (про нього була вже не одна моя стаття, є в моїх книгах, і це ще від 2003 року, але повторити варто). Ви, таке просте до вас питання, "кидаєтеся" – що забули дома мобілку? Так. Суть того. Є Носферна мережа над Планетою. Російськомовність – має свій код (це результати досліджень не науки сенсфізіологіки, щоб не підозрювали в лапшонатягуванні на вуха, а вченої з Варшави, ми разом робили в тій же ж Варшаві доповіді: вона про наявність специфічного коду певної мови і його користуванням можна швидкісно будь яку мову вивчити, а я з доповіддю "Здоров’я – це мова, Мова – це здоров’я", а саме про механізми виникнення хвороб через "антимову-антивимову" стосовно кореляції вібрування коду мови і коду вібрації терену проживання. Он, як у нас хохли по теліку повсюдно і суцільно російськомовлять! Практично коверкаючи і вбиваючи тим своє тіло. Адже відсутня співвібрація: вертикального тіла людини, з "мовним апаратом що розташувався нагорі тіла", головою. І суть того, чому саме, і то раптом "після про Бєхтєрєву", зачав про Путіна (з його стратегічним і тактичним планом "Где русская речь – там Россия", "В ком русская речь в том - Россия"). А як інакше для вас продемонструвати силу-силенну висловлювання-висновку цієї геніальної дослідниці, Бєхтєрової і її висновок. Вигнанці з Донецька і Криму, а це все більшістю російськомовні, по стратегії Путіна "а-ля Бєхтєрєва", пронизали собою і наповнили, а це все-таки своєю майже тримільйонністю-російськомовністю, всю Україну. Факт? Факт. Хохли, бо українці цього собі не дозволяють, відразу з ними, російськомовними, при спілкуванні, що зроблять? Вірно, перейдуть, стратегія Путіна на це і розрахована, на російську мову. Або на розбавлений не менше до 5% суржик, що з науки психології достатньо для "початку думання російською" + мусите російською "думати" коли сидите перед "ящиком російськомовним" (дурний все-таки Путін! Ми, он, Майданом, попередню його стратегію зламали, он волонтерською толокою об’єднали націю в єдиний порив - це в гідність бути українцями, тоді… що, ми з вами не зможемо і цього разу позбавити росіян, ворога і агресора, лаврів переможця?! (див. довідку)

Довідка. Гаряча війна на Сході України зовсім не була "зупинена героїчними воїнами". Це є фактом (щоб мені хто не говорив). Вона зупинена самими росіянами… Яким раз плюнуть було: щоб зробити з Києва та інших "впертих міст" зрівняних з землею Грозний чи Алеппо. А гаряча війна саме і зупинена, а це в стадії постійного тління багаття, саме для постійного відволікання Уваги українців від Нездоров’яммору (10 млн. українців, і це ще молодими, бо стареча смертність така як і була, "зникло на цвинтар" за останні лише 20 років). Також, щоб постійно відволікати українців від інноваційної стратегії та тактики росіян, а це "гібридної анексії України - повністю і безповоротно" (взяв у лапки, не того що це припущення, а тому, що це нове поняття що включає в себе і Нездоров’яммор, і подачу інформаційно-вібраційного коду на "російськомовні мізки"). 

А це робиться елементарно і "по Бєхтєрєвій". Росіянами. А це для того, щоб українцям… подобалося служити росіянам "чего изволите, господин-барин", та подобалося-намагалося перебуваючи в своїй рабській російськомовній запопадливості знищувати, і свою гідність та і все українське у собі всередині… але при "зовнішньо-поверхневому українізмі". Як це, наприклад, роблять індіанці чи бербери, які танцюють для туристів, або як партія Тягнибока, партія "ура (ерзац) патріотизму назовні" носінням-махаханням українськими прапорами, виконанням Гімну з рукою на грудях, вишиванки, тощо. І технологія Путіна і К* надзвичайно проста, як зауважив вище, і ще раніше неодноразово акцентував у книгах і статтях (егей, де наше СБУ, Для Чого не читаєте мої статті (!?) – вони майже всі є в Живому Журналі http://sensfiziologika.livejournal.com/ під тегами: інстинкт, інтуїція).

Сама технологія (мушу повторити): Всі супутники мобільного зв’язку і сам мобільний зв’язок – це як відомо лише російський бізнес. Прикладаєте до вуха мобілку, та й прикладати не потрібно, бо вже є наводненою атмосфера на 80, а то і всі 100 % (можна ж вибрати такий ось день, коли є всі сто?). І через супутник на мобілку подається команда: ЩО мозок мусить робити. ЯК робити. КУДИ… розіслати повідомлення отримане-занотоване-перенаправлене до яких органів і систем. І ЩО їм повідомити. Які, після, "поведуть біоробота". Поведуть, діючи на певні системи і органи, на все тіло, як біоробота. Поведуть туди, куди росіянам потрібно. Печінка і жовчний дадуть команду м’язам та інстиктивним реакціям, включаючи навіть вже вироблені, а це такі як ходіння на двох ногах (підете російськомовні і не пікните). Серце і тонкий кишечник – ці дадуть команду потрібну крові та ліквору для виконання волі росіян, тобто поступить певна команда всім органам на максимум наводненим … включаючи сам мозок! Нирки та сечовий – покерують згідно вказівці коду російськомовності кістками скелету. Підшлункова та шлунок – сполучним тканинами, та таким речами, як міжклітинні зв’язки, включаючи всі суглоби. Легені і товстий ідеально вкажуть напрямок – куди йти: навіть "Дранг нах Київ"(тут ще цікавіше (!)) - ще й підете туди куди кодом російськомовності вказано за рахунок нюху (ніс – це господарство їхнє, а нюх поступає, єдине з чуттів, прямо до центру мозку, тому й "підете, як шовкові " хоч і опираєтеся, але мусите, як і страшенно голодний піде на запах шашлику (команди, з мобілки, поведуть "як шовкових "). Адже Організм дякуючи мозку не розбирається: чи це запах молекул води з розчиненою інформацією від природних факторів атмосфери, чи запах молекул води з вірусним кодом російськомовної команди.

Довідка. Що вам буде важливим знати. Це про нетотожність вібраційно-інформаційного коду стосовно вашого, незабрудненого російськомовністю ДНК. Команда тими особами, хто послуговується українською та іншими мовами, також на територіях інших, не російськомовних, країн, команда (код) яка йде проти етики та волі особи – особою не російськомовною не виконується взагалі! 

Путін не вивчав добре науку психологію (і саме це його найвизначніша і нова помилка). А то б він знав, що навіть якщо на терені України нас, україномовних, залишиться обмаль, як це зараз відбувається в прогресії, то ми все одно зробимо, хоч і колись, Україну - українською, як це вже було неодноразово в Історії. Згадайте бажання його, Путіна колеги, - Гітлера, знищити єврейство і циган. Є ті, і ті, а Євреї ще й сформували одну з найбагатших та найрозвинутіших держав. 

А мозок – машина, поштова машина. Йому, як це і довела геніальний вчений Бєхтєрєва, немає чого і для чого думати. Коли ззовні подається все. "Комусь відоме". В цьому і є: і суть, і стратегії, і практики "по Бєхтєрєвой". До речі не лише Путлерівців, яких я привів для прикладу. Це – вже – все це стається, і не лише з роботою російських політтехнологів над російськомовними хохлохолополизами. Бо не аналізоване їхньою Свідомістю її: "Думка існує окремо від мозку, а він лише вловлює її з простору і зчитує". Виловлює, і зчитує. Вловлює, і зчитує. Дозвольте вам, в цьому контексті, нагадати базовий діагностично-прогностично-профілактичний та терапевнично-реабілітаційний Закон від науки сенсфізіологіки: "Діти ніколи (ніколи!) не хворіють. Вони лише реагують на думки і проблеми батьків; Чоловіки ніколи (ніколи!) не хворіють. Вони лише реагують на думки і проблеми жінок; Жінки ніколи (ніколи!) не хворіють. Вони захворюванням реагують на свої думки". Як чудово висловлено: Вловлює і зчитує, Виловлює і зчитує... а згодом формує: чи здоров'я, чи болячку. Дякую, моє і науки сенсфізіологіки, пані Бєхтєрєвій, за таке яскраве підтвердження цього Закону науки сенсфізіологіки (хоча він і підтверджений тисячами діагностичних знахідок, хоча він давно є базою для нас, сенсфізіологіків та Су Джок терапевтів, для всієї (всієї, повторюю, щоб сенсфізіологіки не забували) терапевтичної, реабілітаційної та профілактичної роботи Та, тепер, ще раз згадайте мою днями статтю про псоріаз, як алергію на людину. Ми дякуючи їй, маємо несамовитої ефективності інструмент для реновації програм нашого тіла, справності нашого, Людини Свідомої, біоробота!Источник
Переслал: Олександр Харченко
Внимание! Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. Авторские материалы предлагаются читателям без изменений и добавлений и без правки ошибок.74%
голосов: 3


РЕКОМЕНДУЕМ:

ТЕГИ:
очерки

ID материала: 19656 | Категория: Очерки. Истории. Воспоминания | Просмотров: 1387 | Рейтинг: 3.7/3


Всего комментариев: 3
avatar
1
Русский крупнейший ученый, с неординарным видением мира и...на украинском?Это-нонсенс! Она бы долго смеялась!
avatar
2
Бред сивой кобылы!
avatar
3
Хорошо бы опубликовать этот текст в переводе.Все же украинский яз. не является языком международного общения. Не хотите на русский, переведите на анг., немецкий.


Мы уважаем Ваше мнение, но оставляем за собой право на удаление комментариев.
avatar
ПодпискаПоиск
Мы в соц.сетях
Мы в linkedin

www.NewRezume.org © 2020
Главный редактор: Леонид Ходос
leonid@newrezume.org
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Индекс цитирования
Сайт содержит материалы (18+)
Правообладателям | Вход